BD9611MUV-E2 ROHM
60V Synchronous Step-Down Switching Regulator
฿70.26
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
70.26
5 – 9
62.54
10 – 24
59.73
25 – 49
57.27
50 – 99
55.16
100 – 249
52.35
250 – 499
49.71
500+
47.61
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | QFN |
| Efficiency | 95% |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | - |
| Output Voltage | 1V ~ 44.8V |
| Input Voltage(Max) | 56V |
| Frequency-Switching | 500kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: VQFN-20
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: QFN-20
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9611MUV-E2