BD9703CP-V5E2 ROHM
1.5A Step-Down Regulator 1.0V to 32.0V Adjustable
฿1,120.59
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
75 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
4 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
1,120.59
5 – 9
1,029.62
10 – 24
980.52
25 – 49
941.99
50 – 99
917.50
100+
885.93
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | TO-220 |
| Efficiency | 86% |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 1.5A |
| Output Voltage | 1V ~ 32V |
| Input Voltage(Max) | 35V |
| Frequency-Switching | 300kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: TO-220CP-V5
- Manufacturer: ROHM
- Mfr_Std_pack: 500 Pc.
- Package/Case: TO-220F-5
- Qty/Packaging: 500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 2.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9703CP-V5E2