BD9873CP-V5E2 ROHM
1.5A Step-Down Regulator 1V to 26V Adjustable
฿36.68
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
4,130 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
36.68
10 – 24
30.24
25 – 49
28.87
50 – 99
27.69
100 – 249
26.66
250+
25.32
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | TO-220 |
| Efficiency | 88% |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 1.5A |
| Output Voltage | 1V ~ 26V |
| Input Voltage(Max) | 35V |
| Frequency-Switching | 110kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: TO-220CP-V5
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: TO-220F-5
- Qty/Packaging: 500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 2.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9873CP-V5E2