BD9D320EFJ-E2 ROHM
3A Step-Down Regulator,0.9V to 12.6V Adjustable
฿26.04
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,456 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
26.04
5 – 9
20.82
10 – 49
19.80
50 – 99
17.29
100 – 499
16.97
500+
15.30
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 3A |
| Output Voltage | 0.765V ~ 7V |
| Input Voltage(Max) | 18V |
| Frequency-Switching | 380kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: HTSOP-J8
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: HTSOP-J8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9D320EFJ-E2