BD9E102FJ-GE2 ROHM
7.0V to 26V Input, 1.0A, Integrated MOSFET
฿32.14
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,658 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
32.14
10 – 49
27.24
50 – 99
24.27
100 – 249
23.82
250 – 499
22.17
500+
21.27
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | 80% |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1A |
| Output Voltage | 1V ~ 21V |
| Input Voltage(Max) | 26V |
| Frequency-Switching | 570kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOP-J8
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: SOIC-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9E102FJ-GE2