BD9E301EFJ-LBE2 ROHM
2.5A Integrated MOSFET Single Synchronous
฿73.27
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
324 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
73.27
5 – 24
65.22
25 – 49
59.71
50 – 99
57.51
100 – 249
54.59
250+
51.29
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 2.5A |
| Output Voltage | 1V ~ 25.2V |
| Input Voltage(Max) | 36V |
| Frequency-Switching | 570kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: HTSOP-J8
- Manufacturer: ROHM
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: HTSOP-J8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9E301EFJ-LBE2