BD9G500EFJ-LAE2 ROHM
5A Integrated High-Side MOSFET, Single Buck
฿109.78
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
109.78
5 – 9
98.23
10 – 24
99.41
25 – 49
95.75
50 – 99
92.09
100 – 249
88.44
250+
83.25
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 5A |
| Output Voltage | 1V ~ 76V |
| Input Voltage(Max) | 76V |
| Frequency-Switching | 100kHz ~ 650kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: HTSOP-J8
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: HTSOP-J8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.35
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9G500EFJ-LAE2