BD9V101MUF-LBE2 ROHM
Synchronous Buck Converter Integrated FET
฿109.57
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
88 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
109.57
5 – 9
100.34
10 – 24
101.04
25 – 49
95.57
50+
91.91
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | QFN |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1A |
| Output Voltage | 0.8V ~ 5.5V |
| Input Voltage(Max) | 60V |
| Frequency-Switching | 1.9MHz ~ 2.3MHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: VQFN24FV4040
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: QFN-24
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 1.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD9V101MUF-LBE2