BU33DV5G-GTR ROHM
Synchronous Step-up DC/DC Converter,100KHz
฿25.72
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
3 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
25.72
5 – 9
20.59
10 – 24
19.56
25 – 49
17.91
50 – 99
17.08
100 – 499
16.78
500 – 999
15.13
1,000+
14.40
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Up (Boost) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOT-23,323,346,363,416,457 |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 10mA |
| Output Voltage | 3.23V ~ 3.37V |
| Input Voltage(Max) | 4.5V |
| Frequency-Switching | 100kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SSOP-5
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: SOT-23-5
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BU33DV5G-GTR