LM2577SX-ADJ/NOPB TEXAS INSTRUMENTS
Simple Switcher Step-Up Voltage Regulator,
฿175.14
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
89 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
175.14
5 – 9
169.26
10 – 24
163.13
25 – 49
153.95
50+
147.84
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Step Up (Boost),Flyback,Forward |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | DPAK(TO-252),D2PAK(TO-263) |
| Efficiency | 80% |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 3A |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage(Max) | 40V |
| Frequency-Switching | 52kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: D2PAK-5 (TO-263)
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Package/Case: D2PAK-5 (TO-263)
- Qty/Packaging: 500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 2.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM2577SX-ADJ/NOPB