LM5168PDDAR TEXAS INSTRUMENTS
Synchronous Step-Down Buck Regulator, Auto Mode,
฿116.27
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
112 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
116.27
10 – 49
99.75
50 – 99
97.54
100+
92.38
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 300mA |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage(Max) | 115V |
| Frequency-Switching | 100kHz ~ 1MHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: HSOIC-8
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Package/Case: HSOIC-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM5168PDDAR