TPS60403DBVR TEXAS INSTRUMENTS
Unregulated 60-mA Charge Pump Voltage Inverter
฿41.84
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
41.84
10 – 24
36.29
25 – 49
33.85
50 – 99
33.23
100 – 499
32.01
500+
28.55
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Charge Pump |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Case Style | SOT-23,323,346,363,416,457 |
| Efficiency | 90% |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 60mA |
| Output Voltage | -1.8V ~ -5.25V |
| Input Voltage(Max) | 5.25V |
| Frequency-Switching | 250kHz |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-23-5
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Mfr_Std_pack: 3000 Pc.
- Package/Case: SOT-23-5
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TPS60403DBVR