AP1084D33G-13 DIODES INC.
LDO Voltage Regulator 3.3V/5A
฿20.65
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
20.65
10 – 49
15.69
50 – 99
14.04
100 – 249
13.46
250 – 499
12.97
500+
12.31
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 1084/1085/1806 |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | DPAK(TO-252),D2PAK(TO-263) |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 5A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 12V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: DPAK (TO-252)
- Manufacturer: DIODES INC.
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: DPAK (TO-252)
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.80
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: AP1084D33G-13