AP2114HA-3.3TRG1 DIODES INC.
LDO Voltage Regulator 3.3V/1A, Supply Voltage
฿11.18
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
11.18
5 – 9
9.67
10 – 49
8.95
50 – 99
7.96
100 – 499
7.60
500+
7.01
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | AP2114 |
|---|---|
| Tolerance | ±1.5% |
| Case Style | SOT-223 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 6V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-223
- Manufacturer: DIODES INC.
- Package/Case: SOT-223-3
- Qty/Packaging: 4000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.15
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: AP2114HA-3.3TRG1