DI78L06UAB DIOTEC
Positive Fixed Voltage Regulator,
฿10.00
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
10.00
10 – 49
8.00
50 – 99
7.13
100 – 499
6.80
500 – 999
6.29
1,000+
5.96
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | DI78LXXUAB |
|---|---|
| Tolerance | ±4% |
| Case Style | SOT-89 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.1A |
| Output Voltage | 6V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 30V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-89
- Manufacturer: DIOTEC
- Package/Case: SOT-89-3
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.05
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: DI78L06UAB