DI78L10ZAB DIOTEC
Positive Fixed Voltage Regulators 10V/100mA
฿5.46
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
5 – 49
5.46
50 – 99
4.61
100 – 499
4.40
500 – 999
4.05
1,000+
3.88
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 78xx/79xx |
|---|---|
| Tolerance | ±4% |
| Case Style | TO-92 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 0.1A |
| Output Voltage | 10V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 30V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: BAG
- Mfr Package: TO-92
- Manufacturer: DIOTEC
- Mfr_Std_pack: 2000 Pc.
- Package/Case: TO-92
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / BAG
- Weight (Gram): 0.18
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: DI78L10ZAB