TLS850C2TEV33ATMA1 INFINEON
Low Dropout Linear Voltage Regulator, OPTIREG,
฿153.29
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
153.29
5 – 9
133.91
10 – 49
131.51
50 – 99
120.20
100+
114.15
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | OPTIREG |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | DPAK(TO-252),D2PAK(TO-263) |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.5A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 40V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: TO-252-5
- Manufacturer: INFINEON
- Package/Case: DPAK-5 (TO-252)
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.10
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TLS850C2TEV33ATMA1