KIA278R15PI/P KEC
4-Terminal LDO Voltage Regulator 15V/2A
฿40.68
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
40.68
5 – 9
35.78
10 – 24
33.51
25 – 49
31.27
50 – 99
30.69
100 – 499
29.57
500 – 999
26.36
1,000+
25.51
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 78xx/79xx |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | TO-220 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 2A |
| Output Voltage | 15V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 35V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220IS-4
- Manufacturer: KEC
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: TO-220F-4
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: KIA278R15PI/P