KIA7905PI-U/PF KEC
1A Three Terminal Negative Voltage Regulator,
฿20.61
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
20.61
5 – 24
16.48
25 – 49
14.66
50 – 99
14.02
100 – 249
13.44
250+
12.93
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 78xx/79xx |
|---|---|
| Tolerance | ±4% |
| Case Style | TO-220 |
| Output Type | Negative Fixed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 1A |
| Output Voltage | -5V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | -35V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220IS-3
- Manufacturer: KEC
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: TO-220F-3
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: KIA7905PI-U/PF