MAX1806EUA33 MAXIM INTEGRATED
Low-Voltage Linear Regulator, Preset 3.3V
฿88.86
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
88.86
5 – 9
77.29
10 – 24
73.76
25 – 49
71.07
50 – 99
68.41
100+
65.30
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | MAX1806 |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.5A |
| Output Voltage | 0.8 ~ 4.5V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 5.5V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: UMAX-8
- Manufacturer: MAXIM INTEGRATED
- Package/Case: SOP-8
- Qty/Packaging: 0 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: MAX1806EUA33