MAX1818EUT33+T MAXIM INTEGRATED
LDO Linear Voltage Regulator 3.3V/500mA
฿92.89
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
92.89
5 – 9
80.81
10 – 24
77.09
25 – 49
74.31
50 – 99
71.52
100 – 249
68.27
250+
64.32
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | MAX1818 |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Case Style | SOT-23,323,346,363,416,457 |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.5A |
| Output Voltage | 1.25(3.3V) ~ 5V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 5.5V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-23-6
- Manufacturer: MAXIM INTEGRATED
- Package/Case: SOT-23-6
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: MAX1818EUT33+T