LM1117MPX-3.3/NOPB NS/TEXAS
Voltage Regulator LDO 3.3V/800mA,Max Input Voltage
฿12.75
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
8,269 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
5 – 9
12.75
10 – 49
12.11
50 – 99
11.11
100 – 499
11.65
500 – 999
10.59
1,000+
10.17
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 1117 |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Case Style | SOT-223 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.8A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 15V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-223-3
- Manufacturer: NS/TEXAS
- Mfr_Std_pack: 2000 Pc.
- Package/Case: SOT-223-3
- Qty/Packaging: 2000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.15
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM1117MPX-3.3/NOPB