LM1117MPX-ADJ/NOPB NS/TEXAS
LDO Linear Regulator 800mA, 1.25V to 13.8V
฿53.14
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
52 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
53.14
5 – 9
48.61
10 – 49
46.23
50 – 99
42.51
100 – 249
42.22
250+
40.00
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 1117 |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | SOT-223 |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.8A |
| Output Voltage | 1.25 ~ 13.8V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 15V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-223-3
- Manufacturer: NS/TEXAS
- Mfr_Std_pack: 2000 Pc.
- Package/Case: SOT-223-3
- Qty/Packaging: 2000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.15
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM1117MPX-ADJ/NOPB