LM350T/NOPB NS/TEXAS
3A Adjustable Regulators
฿96.40
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
449 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
96.40
5 – 9
93.17
10 – 24
88.88
25 – 49
85.67
50 – 99
80.85
100+
77.64
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | LM350 |
|---|---|
| Tolerance | ±4% |
| Case Style | TO-220 |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 3A |
| Output Voltage | 1.2 ~ 33V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 35V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220-3
- Manufacturer: NS/TEXAS
- Mfr_Std_pack: 450 Pc.
- Package/Case: TO-220-3
- Qty/Packaging: 45 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM350T/NOPB