LM317LZ ONSEMI / FAIRCHILD
3-Terminal Positive Adjustable Regulator 0.1A
฿14.96
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
14.96
10 – 24
11.36
25 – 49
10.96
50 – 99
11.46
100 – 499
10.92
500 – 999
9.93
1,000+
9.56
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 317/217 |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | TO-92 |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 0.1A |
| Output Voltage | 1.2 ~ 37V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 40V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: BAG
- Mfr Package: TO-92
- Manufacturer: ONSEMI / FAIRCHILD
- Mfr_Std_pack: 10000 Pc.
- Package/Case: TO-92
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / BAG
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM317LZ