MC33375ST-3.3T3G ONSEMI
LDO Voltage Regulator, On/Off Control, 3.3V/300mA
฿98.99
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
98.99
5 – 9
86.12
10 – 24
82.15
25+
79.19
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 3337 |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Case Style | SOT-223 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.3A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 13V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-223
- Manufacturer: ONSEMI
- Package/Case: SOT-223-3
- Qty/Packaging: 4000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.15
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: MC33375ST-3.3T3G