BA1117FP-E2 ROHM
LDO Adjustable Positive Voltage Regulator,
฿25.34
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
25.34
10 – 49
19.26
50 – 99
16.82
100 – 499
16.52
500 – 999
14.89
1,000+
14.19
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | BA1117FP |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Case Style | DPAK(TO-252),D2PAK(TO-263) |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1A |
| Output Voltage | 1.25 ~ 8.6V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 10V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: TO-252-3
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: DPAK (TO-252)
- Qty/Packaging: 2000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.80
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BA1117FP-E2