BD33FA1FP3-ZTL ROHM
LDO Regulator Fixed Output 3.3V/100mA, 1670mW
฿11.94
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
11.94
10 – 49
10.50
50 – 99
9.13
100 – 499
8.71
500 – 999
8.07
1,000+
7.72
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | BDxxFA1FP3 |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Case Style | SOT-89 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.1A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 25V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-89-3
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: SOT-89-3
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD33FA1FP3-ZTL