BD750L2EFJ-CE2 ROHM
LDO Regulator 5V/200mA, 0.75W,
฿43.61
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
43.61
5 – 9
42.01
10 – 24
39.93
25 – 49
38.09
50 – 99
36.72
100 – 499
35.35
500 – 999
31.78
1,000+
30.99
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | BD7xxL2EFJ/FP/FP2/FP3-C |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | SOIC |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.2A |
| Output Voltage | 5V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 45V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: HTSOP-J8
- Manufacturer: ROHM
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: HTSOP-J8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD750L2EFJ-CE2