L200CV ST MICROELECTRONICS
Adjustable Voltage Regulator 2A, 2.85V to 36V
฿1,296.97
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
1,296.97
5 – 9
1,175.26
10 – 24
1,122.68
25+
1,082.06
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | L200xx |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| Case Style | TO-220 |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 2A |
| Output Voltage | 2.85 ~ 36V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 40V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220
- Manufacturer: ST MICROELECTRONICS
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: TO-220-5
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: L200CV