LD1117AS33TR ST MICROELECTRONICS
Positive Fixed Voltage Regulator LDO 3.3V/1A
฿13.85
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
13.85
10 – 49
11.58
50 – 99
10.59
100 – 499
10.12
500 – 999
9.39
1,000+
8.95
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 1117 |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | SOT-223 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 15V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-223-3
- Manufacturer: ST MICROELECTRONICS
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: SOT-223-3
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.15
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LD1117AS33TR