LDL212PVR ST MICROELECTRONICS
High PSRR, Low Drop Linear Regulator IC,
฿28.72
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
28.72
10 – 24
24.33
25 – 49
22.60
50 – 99
21.68
100 – 499
21.27
500+
19.00
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | LDL212xx |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | DFN |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1.2A |
| Output Voltage | 1.18 ~ 17.4V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 18V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: WFDFN-6
- Manufacturer: ST MICROELECTRONICS
- Package/Case: WFDFN-6
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.10
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LDL212PVR