LM317D2T-TR ST MICROELECTRONICS
Adjustable Voltage Regulator 1.2V to 37V
฿36.27
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
36.27
5 – 9
31.91
10 – 49
29.90
50 – 99
27.37
100 – 249
26.36
250+
25.02
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 317/217 |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | DPAK(TO-252),D2PAK(TO-263) |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1.5A |
| Output Voltage | 1.2 ~ 37V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 40V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: D2PAK-2 (TO-263)
- Manufacturer: ST MICROELECTRONICS
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: D2PAK-2 (TO-263)
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 1.80
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM317D2T-TR