LM317MDT-TR ST MICROELECTRONICS
Adjustable Voltage Regulator 1.2V to 37V
฿11.24
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
11.24
10 – 49
9.89
50 – 99
8.59
100 – 499
8.19
500+
7.60
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 317/217 |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | DPAK(TO-252),D2PAK(TO-263) |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.5A |
| Output Voltage | 1.2 ~ 37V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 40V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: DPAK (TO-252)
- Manufacturer: ST MICROELECTRONICS
- Package/Case: DPAK (TO-252)
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.80
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM317MDT-TR