LM317MDCYR TEXAS INSTRUMENTS
Adjustable 3-Terminal Positive Voltage Regulator,
฿32.91
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
32.91
10 – 49
27.88
50 – 99
24.82
100 – 249
23.93
250 – 499
22.71
500+
21.79
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | 317/217 |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOT-223 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.5A |
| Output Voltage | 1.25 ~ 37V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 40V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-223-3
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Package/Case: SOT-223-3
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.15
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM317MDCYR