LM3480IM3-3.3/NOPB TEXAS INSTRUMENTS
Quasi LDO Voltage Regulator, Output 3.3V/100mA,
฿41.68
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
41.68
5 – 9
40.15
10+
38.18
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | LM3480 |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| Case Style | SOT-23,323,346,363,416,457 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.1A |
| Output Voltage | 3.3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 30V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-23-3
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Package/Case: SOT-23-3 (SOT-346)
- Qty/Packaging: 1000 / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM3480IM3-3.3/NOPB