REG113NA-3/3K TEXAS INSTRUMENTS
DMOS Low-Dropout Regulator Fixed output 3V
฿148.02
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
148.02
5 – 9
141.08
10 – 24
138.52
25 – 49
130.87
50+
124.92
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | REG113 |
|---|---|
| Tolerance | ±1.5% |
| Case Style | SOT-23,323,346,363,416,457 |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 0.4A |
| Output Voltage | 3V |
| Regulator Type | Linear LDO Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 10V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-23-5
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Mfr_Std_pack: 3000 Pc.
- Package/Case: SOT-23-5
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: REG113NA-3/3K