TL783CKCSE3 TEXAS INSTRUMENTS
Adjustable Three-Terminal High-Voltage Regulator,
฿137.96
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
137.96
5 – 9
123.44
10 – 24
118.35
25 – 49
114.00
50 – 99
108.18
100 – 249
102.73
250+
98.38
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Family | TL783 |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| Case Style | TO-220 |
| Output Type | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 0.7A |
| Output Voltage | 1.25 ~ 125V |
| Regulator Type | Linear Regulator |
| Supply Input Voltage(Max) | 125V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - Linears
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220AB
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: TO-220-3
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TL783CKCSE3