IM818MCCXKMA1 INFINEON
CIPOS Maxi Intelligent Power Modules, 3-Phase,
฿1,481.42
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 2
1,481.42
3 – 4
1,380.29
5+
1,324.65
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| IPM Type | IGBT |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Blanking Time | 0.5us |
| Mounting Type | Through Hole |
| Built-in Thermistor | Built-in Thermistor |
| PWM Input Frequency | 20kHz |
| Collector Current/Drain Current (Max) | 16A |
| Control Part,Supply Voltage-VCC (Max) | 18.5V |
| Inverter Part,Supply Voltage-VPN (Max) | 800V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Intelligent Power Module (IPM)
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: DIP-36x23D
- Manufacturer: INFINEON
- Package/Case: DIP-36x23D
- Qty/Packaging: 24 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 9.00
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Power Modules
- Product Part No.: IM818MCCXKMA1