IMM101T046MXUMA1 INFINEON
Smart IPM for BLDC/PMSM Motor, 600V/4A/1.4Ω/
฿334.00
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 2
334.00
3 – 4
312.98
5 – 9
307.20
10 – 24
295.64
25+
278.31
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| IPM Type | MOSFET |
|---|---|
| Case Style | QFN |
| Blanking Time | 1.3us |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Built-in Thermistor | Built-in Thermistor |
| PWM Input Frequency | 16kHz |
| Collector Current/Drain Current (Max) | 4A |
| Control Part,Supply Voltage-VCC (Max) | 16.5V |
| Inverter Part,Supply Voltage-VPN (Max) | 600V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Intelligent Power Module (IPM)
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: PG-IQFN-38
- Manufacturer: INFINEON
- Package/Case: QFN-12x12
- Qty/Packaging: 2000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 15.00
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Power Modules
- Product Part No.: IMM101T046MXUMA1